PROMOCJE & INFORMACJE

Wydruki
Twarda oprawa

Oprawy, bindowanie, termobindowanie Bielsko-Biała

NOWOCZESNY SYSTEM OPRAW

BINDOWANIE - technologia łączenia arkuszy papieru grzbietami plastikowymi. Dokumenty oprawiane są w okładki z przeźroczystego tworzywa sztucznego i eleganckie okładki kartonowe o fakturze skóropodobnej. W ten sposób można estetycznie oprawić do 500 arkuszy papieru.
TERMOBINDOWANIE - w odróżnieniu od zwykłego bindowania, arkusze papieru są tutaj umieszczane w gotowych okładkach, których grzbiet pokryty jest specjalnym klejem uaktywniającym się pod wpływem wysokiej temperatury i na trwałe łączącym plik kartek papieru z okładką.
OPRAWY KANAŁOWE TWARDE I MIĘKKIE - technologia opraw kanałowych to jeden z najbardziej ekskluzywnych sposobów oprawiania dokumentacji. System ten pozwala na doskonałą i szybką oprawę wszelkiego rodzaju prac dyplomowych, magisterskich. Dostępnych jest kilkanaście wzorów okładek kanałowych zarówno twardych jak i miękkich. Okładki twarde ze złoconymi napisami nadają się idealnie na eleganckie oprawy prac dyplomowych, magisterskich i innych.
LAMINOWANIE - to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form wykończenia prac drukowanych i fotografii. Pokryte folią dokumenty, materiały reklamowe i zdjęcia nabierają sztywności, trwałości, jaskrawszych kolorów. Stają się przez to atrakcyjniejsze a jednocześnie są trwale zabezpieczane - stają się odporne na wilgoć, nie ścierają się, nie blakną, nie brudzą.

linia

bindowanie, termobindowanie

 

Copyright © 2011 KM PRINT · Designed by kmprint.pl